top of page

Osobní provázení

Nabízím vám provázení na cestě přijetí a nalezení svého zdroje intuice, v cestě do nitra.

DSC05303-web.jpg
Bude to procházka, čas jenom pro vás, pouť, cesta do vnitra, hra, šamanská práce, performace nebo umění.

 

Necháme odejít emoce, programy a bolesti, pro které už není místo. Probudíme kontakt s tělem, najdeme kudy teče vaše živá voda tak, aby jste se mohli nechat vést. Vydáme se společně na cestu do přírody na místa, která nás přivolají. Ukážu vám, jak najít odpovědi na otázky ve zpěvu ptáků nebo napsané v listech stromů. Navštívíme kouzelná místa plné energie. Necháme se jimi pročistit a vykonáme práci, rituál, který bude potřeba. Zcela se odevzdáme a bez plánu se necháme nést proudem.

 

Budeme malovat, tančit, zpívat, relaxovat, meditovat, hrát si, naslouchat, pracovat, sbírat byliny nebo vytvoříme rituál. Bez plánů necháme přijít to, na co bude pravý čas.

20221029153352_IMG_0147.JPG
Jak bude cesta probíhat?

To se dozvíme, až ji započneme.

Inspirací mi budou techniky a učení, kterými jsem prošla. Kurz Reiki a energetické léčení, Šamanské cestování a práce s duchy přírody. Práce se zemí, aktivací míst a poutí. Dlouhodobá zkušenost s prací s kundalini energií. SRT - skinner release techniq, což je technika zaměřená na uvědomování si těla v přirozeném pohybu a tanci. Ale i SRT jako práce na čištění blokujících programů

Dále se vzdělávám v práci v neběžné realitě a seznamuji se s hlubinnou imaginací jako nástroj pro sebeléčení. 

Cena se odvíjí od druhu práce a délky. Za jeden den provázení je to 5000 Kč. Lze i formou dar za dar, či jiné možnosti vyrovnání energie.

Pokud se se mnou chcete vydat na cestu,
napište mi na klarasiska.art@gmail.com

Domluvíme se na všech podrobnostech.

 

bottom of page