top of page
Vyhledat

Cesta do Mexika

Při každé cestě se mi zdá, že v nové zemi objevím kousek sebe - přesně ten, který mi chyběl. Nechávám na sebe působit všechny smysly a energie. Naplním se jimi a pozoruji, kam mě zavedou a jak mě inspirují...

Voda je žena a mě se zdá, že Mexiko je také. Je to žena ve všech svých stavech a vlnách změn. Od štěstí po zoufalství se mění její nálady a stejně jako vlny oceánu se střídají a v pravidelných rytmech omývají zemi.


Vzala nás na tuto jízdu a my se učili, jak v takových vlnách být. Od hlubokých ponorů v Cenotes po nadmořské výšky v horách šla naše cesta. A i ta vnitřní měla tuto dynamiku a záleželo jen na nás, co s tím uděláme. Necháš se strhnout a bojuješ v odporu? Pak jen zbytečně ztratíš sílu, budeš muset vydržet, dokud vlna nepřejde. Nijak to neuprosíš -musíš počkat - protože každá vlna jednou přejde.

Musím říct, že jsem si uvědomila, jak moc je to takto živé. Tlukot srdce, divoká příroda, oceán, vysoké hory, hluboké zatopené jeskyně, obrovská města, divoké zvířata, štíři a šelmy. To všechno může být děsivé a nádherné zároveň. A stejně jako život - není to stabilní, není to pořád stejné a není to "bezpečné".


Ten čas byl plný nových obrazů a barev. Ty byly v nových kombinacích a výrazech. Když jsem zavřela oči přicházely tak jiné, než to co znám od nás. Místní duchové jsou plní geometrie a v jiných energiích než ti naši rozvlnění a jemní. Mnohem větší kontrasty a o mnoho větší síla jak temnoty tak světla.

Díky za všechny dary

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page