top of page
Vyhledat

WORKSHOP NITERNÉ MALBY - tentokrát v Brně

Zvu vás na workshop, kde dáme prostor hře, experimentu a intuici a vydáme se společně na cestu do nitra – tam kde se rodí naše vnitřní obrazy. Vyčistíme si hlavu a vytvoříme si uvnitř místo pro spontánní tvorbu. Vyzkoušíme techniky pro probuzení intuice, zjistíme jak nakrmit svého vnitřního umělce a zkusíme, jaké je to tvořit jinak. Rozproudíme inspiraci a budeme si hrát s barvou, tvarem, jemností a vnitřním dítětem, který nezná omezení a pravidlo toho, co jak by mělo být.Kreativita je naše přirozenost a my se jí v kurzu naplno otevřeme. Společně vytvoříme prostor, kde lze bezpečně tvořit tak, jak cítím.


Na výběr budete mít z více technik (suché pastely, olejové pastely, tuše, akvarel) a cílem nebude správná technika, ale dovolíme si ji ohýbat, míchat a porušovat zásady.


Není třeba předešlých zkušeností s malbou, tento workshop je jak pro začátečníky, tak pro umělce, kteří mají problém přejít přes dané dogmata a najít proud inspirace. Tvoření nás dovede k momentu tady a teď. Není chyba či špatný tah, je to takové, jaké to právě prožívám a to má svou váhu, platnost a sílu.


Rezervujte si místo na emailu: niternesvety@gmail.com


Cena workshopu je 1600,- včetně výtvarného materiálu

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page