top of page

Kurzy

Kurzy Niterné malby

Protože kreativita a tvoření je pro každého a právě takto oslavujeme život sám. Naučit se kreslit? Přece nejde naučit se něco, co vychází z nitra, sleduje vlastní inspiraci a je osobité. Můžeme tříbit techniku a hledat a kultivovat vlastní tahy, ale osobitost je to, co dodává malbě život, sílu. A o tom jsou tyto workshopy, hledat jak se dostat zpět do toho místa, kdy jsme uměli malovat všichni a bylo to správně. Hledáme vlastní nitro a svou osobitost a sílu.

Pro nejbližší termíny kurzů sledujte blog, nebo mi napište na klarasiska@gmail.com V případě, že by jste měli zájem zorganizovat tento kurz u vás, ozvěte se také na email a domluvíme se na podrobnostech.

IMG_20230131_115823_875.jpg
Kurzy sítotisku v Brno tiskne

Kreativita, tvorba, umění, řemeslo... to je něco, co by si měl vyzkoušet každý. V otevřené sítotiskové dílně Brno Tiskne dáváme prostor pro tvůrčí vyjádření umělecké i komerční. Naučíme vás celý proces během kurzu a můžete pokračovat v otevřených čtvrtcích. Ať už umíte kreslit, nebo si myslíte, že ne, tak u nás můžete tvořit přesně to, co vám dovolí vaše fantazie. Je to také místo setkávání, učení se, posouvání hranic a je otevřené všem. 

Aktuální termíny kurzů a více informací najdete na www.brnotiskne.cz

DSC07582.jpg
bottom of page